PROJELER

YENİ PROJELER
SATILIK İLANLAR
SAHİBİNDEN.COM
REFERANSLAR
KREDİ HESAPLAMA

HABER / DUYURU

   

Projelerimiz hakkında bilgi iletişim adreslerimizden irtibata geçebilirsiniz.
Sahibinden.com adresinden emlaklarımıza ulaşabilirsiniz
Yılmaz sitesi tamamlanmak üzere, gelin sizinde bir eviniz olsun…
Sitemiz yeni yüzüyle karşınızda…

   

SOSYAL MEDYA

 
Yeni Sayfa 1

KURUMSAL

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz tarımsal sanayi sektöründe Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olmaktır.

 
Misyonumuz

Grubumuzun süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet üretimini gerçekleştirerek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

 
Değerlerimiz

Faaliyetlerimizi aşağıdaki değerler çerçevesinde sürdürmeyi, ülkemizin ve toplumumuzun faydası ve geleceği için bir sorumluluk olarak kabul ederiz:

  • Geleceğimizin, Türk tarımının geleceği ile aynı paralelde olduğunu biliriz. İşimizi sadece ticari bir faaliyet olarak değil, büyük ölçekte tarım sektörünün gelişmesine katkı sağlayacak bir hizmetler bütünü olarak ele alırız.
  • İlerleme ve gelişmenin temelinde eğitim olduğuna inanırız. Çalışanlarımızın  eğitimine yönelik her türlü etkinliği.destekleriz.
  • Ekip çalışmasına önem veririz. Büyük başarıların ancak takım oyunuyla kazanılabileceğini biliriz.
  • Sektörümüzün lokomotifiyiz. Yenilikçi ürün, hizmet ve uygulamalarla yol açar, sürekli gelişim prensibiyle öncü rolümüzü ve liderliğimizi pekiştiririz. Uzmanlığa önem veririz. Bildiğimiz işi yapar, yaptığımız işi mükemmelleştirmeye çalışırız. En iyiye ulaşan yolda sabır ve kararlılıkla ilerleriz.

  • Adımız ve duruşumuzla saygı uyandırırız. Markamızı bir güven sembolü haline getiren ilkelerimizden ve kurumsal değerlerimizden asla taviz vermeyiz.
  • Kalitenin, müşterinin en doğal hakkı olduğuna inanırız. Toplam kalite anlayışıyla müşterilerimize en rekabetçi koşullarla en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.

  • İnsana verdiğimiz değeri, iş güvenliği uygulamalarımızla somutlaştırırız. Çalışanlarımızın güvenle çalışmasını sağlayacak koşulları yaratmak için gereken önlemleri alırız.
  • Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için faaliyetlerimizi çevreye duyarlılık ilkesi doğrultusunda şekillendiririz. Çevresel riskleri en aza indirmek üzere gerekli yatırımları yapar ve çevre bilincini çalışanlarımız arasında da geliştirecek önlemleri alırız.

  • Başta eğitim olmak üzere toplumsal bilinci artırmaya yönelik sosyal sorumluluk projelerine, kültürel ve bilimsel faaliyetlere önem verir ve destekleriz.

 

PROJELER

Copyright By © Öztem